Modrý kód: Srdeční problémy sestřičky Petry

Seriál Modrý kód se již chystá na svůj návrat na televizní obrazovky. První premiérový díl po prázdninové pauze uvidí televizní diváci už v pondělí 27.8. ve 20.15. I v dalších pokračováních na diváky čeká celá řada zajímavých případů, kdy lékaři a zdravotníci z urgentu v Rubavě prokážou, že jsou ve své profesi skutečně excelentní. Ale neméně zajímavé jsou i jejich osobní životy.
Zdravotní sestra Petra Horváthová a nápadníci
Zdravotní sestra Petra Horváthová a nápadníci
archiv FTV Prima

reklama

Soukromý život sestřičky Petry Horváthové nikdy nebyl nudný. Komplikace, které jí způsobila její nezodpovědná matka, ji málem zničily. Neutěšená finanční situace ji dokonce přiměla k tomu, že se stala náhradní matkou. Do toho se obětavě stará o svoji malou sestru Sabinu. A je na to vše sama. Alespoň na první pohled. V její blízkosti se až podezřele často objevuje mladý doktor Prokop Hlinka. Jejich vzájemná přitažlivost je k nepřehlédnutí. Na scéně se ale objeví pacient Slavík, který Petře nadbíhá. Jeho pozornost je Petře příjemná a nebrání se jí. Komu dá sympatická setřička přednost?

Podívejte se na ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (112): Výlet do Kanady

Modrý kód na Primě již v pondělí 27.8. ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!