Modrý kód: Víme, co se stane v nové sérii!

V pondělí 27. 8. se na televizní obrazovku vrací seriál televize Prima. Příběhy a nečekané zvraty z urgentu vás dostanou.
Modrý kód: Vrchní sestra Mery se zase usmívá!
Modrý kód: Vrchní sestra Mery se zase usmívá!
archit FTV Prima

reklama

Hlavní hrdiny diváci opouštěli v době, kdy celá řada z nich řešila nejen náročné pracovní povinnosti, ale také své osobní životy. A ne vždy jim bylo co závidět. David se snaží narovnat vztahy se svým otcem, který je vážně nemocný. Najde proto větší byt, kam přestěhuje také otce. Věnuje se mu tak, jak mu to práce dovolí. Přes veškerou snahu a úsilí se dostane do situace, které bude později litovat. Obětavá Mery mu je po boku a snaží se mu celou situaci ulehčit. V Rubavě se pomalu zabydluje charismatický a sebevědomý lékař Adam Brejcha. Jak se postupně ukazuje, tak za arogancí a chladem pečlivě schovává svoji 13. komnatu, o které nemá žádnou chuť komukoliv vyprávět. I přes počáteční antipatie nakonec také Mery musí uznat, že je excelentní chirurg a osobnost. O nějakém horoucím přátelství mezi těmito dvěma ale nemůže být ani řeč. Po neúspěšných pokusech najít pro urgent správného primáře se na uvolněné místo vrací Bojan. Nevzdává se ani Saša Růžičková, která chce všem ukázat, že jako lékařka není outsider a je rozhodnuta pro náročnou atestaci z neurochirurgie, aby si získala respekt ostatních. Rozvíjí se vztah mezi Matym a Evou, i když on ji má stále za slabou dívku, kterou je potřeba chránit. Růženka s Vali by si rády z dětského domova vzaly Denisku, situaci ale nečekaně komplikuje dosud neznámý příbuzný. K sobě to stále přitahuje i Prokopa s Petrou, na scéně se ale objeví pacient Slavík, který Petru balí. Petře jeho pozornost rozhodně není nepříjemná. Rasputin bude i nadále všem ukazovat, jak velkou osobností v rubavské nemocnici skutečně je.

S novými díly dochází i k inovaci znělky seriálu Modrý kód. Diváky budou k seriálu nově zvát například oblíbená Eva Burešová neboli sestřička Petra Horváthová. Společnost jí budou dělat lékaři Maty Bojan a Prokop Hlinka, tedy herci David Gránský a Ondřej Rychlý.

Nové díly seriálu Modrý kód na Primě po prázdninové pauze opět každé pondělí a středa v obvyklém čase 20.15, a to již od 27.8.

Podívejte se

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód - nová znělka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!