Modrý kód zažije velké shledání

V další epizodě Modrého kódu dojde k jednomu velkému shledání. Do Rubavy se vrací doktorka Lucie Krutinová. Pro někoho je její návrat možná osudový a vítaný, někdo ji ale s otevřenou náručí nevítá.
Eva Josefíková jako Lucie Krutinová
Eva Josefíková jako Lucie Krutinová

reklama

Modrý kód před časem opustila jedna ze stěžejních postav – doktorka Lucie Krutinová, kterou představuje půvabná herečka Eva Josefíková. Tvůrci jí určili dráhu svobodné matky, ke které se otec jejího syna nezachová zrovna zodpovědně. Lucie se tak stará o malého Matyáše sama a rozhodne se z Rubavy odejít. Mimo jiné i proto, že je čím dál víc přitahovaná k mladému doktoru Bojanovi, kterému ani ona není lhostejná. Nyní se Lucie i se synem do Rubavy vrací. Maty je nadšený, ale sestřička Eva jeho radost rozhodně nesdílí. Podívejte se, jak jejich shledání proběhlo.

Asi tě déle nezdržím

Modrý kód (153): Asi tě dýl nezdržím
Modrý kód (153): Asi tě dýl nezdržím

Evu Josefíkovou jsme zastihli s kamerou přímo na natáčení. Měli jsme tak možnost zeptat se jí, jaké bylo shledání s kolegy, ale také na to, jak se bude nadále vyvíjet její vztah s Maty Bojanem. A bude to prý ještě hodně napínavé. Podívejte se na rozhovor.

Eva Josefíková se do Modrého kódu vrátila ráda

Modrý kód: Eva - druhej rozhovor
Modrý kód (153) Lucie Krutinová se vrací

Modrý kód sledujte také online.

Postavu Lucie Krutinové si připomeňte také ve fotogalerii.

Velký návrat doktorky Lucie Krutinové v podání Evy Josefíkové do Modrého kódu uvidíte již ve středu 13. 2. ve 20.15.

reklama

reklama