Nabídka pro Sašu přišla z vyšších míst. Bude tomu Saša věřit? Sledujte Modrý kód

Nabídka pro Sašu pracovat na prestižní pražské klinice se docentu Šeříkovi od začátku zdála podezřelá. Nyní se jeho podezření potvrzuje. Jak na to bude reagovat Saša? Sledujte Modrý kód ve středu ve 20.15 na Primě.
Saša na urgentním příjmu v seriálu Modrý kód
Saša na urgentním příjmu v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Mladému muži prostřelí v autodílně krční tepnu kus nářadí. Záchranáři a lékaři budou muset svést boj o jeho život. Další pacientkou bude žena s poraněnými zády po pádu na ledu, léčit budou na urgentu také mladou ženu po autonehodě, která je navíc těhotná. Zranění po autonehodě bohužel nejsou její jediný zdravotní problém.

Honza se stále potýká s psychickými problémy. Začínají jí docházet léky, které užívá v takovém množství, že už si je sama nemůže ani napsat. Napadne ji nicméně, jak celou záležitost kulantně vyřešit. Zeptá se Váni, zda by si léky nemohla napsat na něj.

Sledujte upoutávku další epizodu seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (249) - upoutávka

Adam Brejcha řeší svůj odchod do Brna. Situace se mění natolik, že by měl urgentní příjem opustit ze dne na den a věnovat se výzkumu. Urgentní příjem se z personálního hlediska začíná na pováženou zmenšovat. Také Rasputin totiž zamýšlí urgent opustit kvůli rehabilitaci na prestižní švýcarské klinice.

Sanitářka Dita se snaží zapůsobit na Filipa Kodyma, kterého jí schvaluje její matka. Ta by byla ráda, kdyby si dcera našla lékaře. Ale rozhodně ne Viktora Žáka. Tomu se samozřejmě to, jak se Dita snaží s Kodymem spřátelit, vůbec nelíbí…

Jenže Kodym o Ditu nemá zájem, a naopak dobře vidí to, jak se Viktor kvůli Ditě trápí. Vymyslí tedy zásadní plán, jak ty dva opět sblížit. Podaří se mu to?

Saša je nadšená z nabídky práce v Praze. Jen docentu Šeříkovi se podivná nabídka moc nezdá. A jak se ukáže, má pravdu. Jeho dobrý známý, kolega lékař se objeví na urgentu a po Saše se ptá. Jak svému starému příteli vysvětlí, nařízení přijmout Sašu přišlo z vyšších míst. Přesně, jak Šeřík předpokládal…

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě, který můžete sledovat také on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama