Něco na té Vali z Modrého kódu je!

Doktorka Vali Slavíčková tak nějak bruslí mezi dvěma muži. Mery a Michal prožívají hezké období. Čeká na ně ale jedno nemilé překvapení. Své trable nadále zažívá i Adam Brejcha.
Vali je schopná doktorka. Klid by chtěla už i doma.
Vali je schopná doktorka. Klid by chtěla už i doma.

Mezi Mery a Tomáškem je konečně vše zalité sluncem. Jednoho rána ale zažíjí nemilé překvapení – potkají ve svém bytě zlodějku. Ta zkolabuje, a ocitne se tak v péči Michala Tomáška, kterého chtěla původně okrást. Maty přichází k Prokopovi na kontrolu po odstranění jizvy a zjišťuje, že se Prokop trápí kvůli Petře. Proto Veronika vymyslí, že by mohli společně všichni něco podniknout. Adam má pořád konflikty se Strnadovou a už ho přestává bavit pořád ji přesvědčovat, aby konečně nastoupila léčbu.

Přinášíme vám ukázku z dalšího dílu

Modrý kód (194) - upoutávka
Modrý kód (194) - upoutávka

Konec účelového manželství Vali a Viktora je, zdá se, v nedohlednu. Viktor na rozvod najednou nespěchá. Naopak se zdá, že se s Vali opět sblížili, alespoň co se dětí týká. Proto se Vali nerozpakuje požádat Viktora o pomoc s hlídaním. Tomu se to sice moc nehodí, ale vyhoví jí, jak můžete vidět ve videu.

Pohlídáš mi holky?

Modrý kód (194): Pohlidas mi holky
Modrý kód (194): Pohlidas mi holky

Zda Vali pomoc od Viktora nakonec ocení a co nakonec bude pravý důvod právě pro hlídání Denisky a Růženky, uvidíte v dalším díle seriálu Modrý kód již ve středu 25. 9. ve 20.15.

reklama