Odlet Matyho Bojana za Lucií se odkládá na neurčito

Maty už se viděl s Lucií a Matýskem v Kanadě. Bohužel, zdravotní stav jeho matky Bíby není dobrý. Maty rozhodně nechce mámu a ani otce nechávat samotného. Let proto odkládá na neurčito.
Maty Bojan se v Rubavě asi ještě zdrží
Maty Bojan se v Rubavě asi ještě zdrží
archit FTV Prima

reklama

Na urgentu v Rubavě se neustále něco děje. V dalším díle Modrého kódu bude Adam s Vlčkovou zachraňovat mladíka, který přepadl obchod a na urgent ho přivezli se střelnou ranou v hrudníku. Jaká je vlastně přiměřená sebeobrana? Rasputin a Bojan vymyslí na Lazareva léčku, chtějí získat více času na promyšlení dalších kroků. Podívejte se na ukázku, co vše vás čeká.

Modrý kód (163) - upoutávka
Modrý kód (163) - upoutávka

Bíba Bojanová, matka Matyho a manželka šéfa rubavského urgentu, stále zůstává v nemocnici. Její stav se jeví jako vážný, ale stabilizovaný. Dokonce nabádá Matyho, aby cestu za Lucií neodkládal. Matyho dost nalomí. Bohužel, dojde k jejímu načekanému zhoršení, a to výrazně ovlivní Matyho další rozhodování. Podívejte se na boj o život Bíby Bojanové…

Máma se zhoršila

Modrý kód (163): Máma se zhoršila
Modrý kód (163): Máma se zhoršila

Sledujte Modrý kód ve středu 20. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Nechcete následně čekat až do pondělka, abyste zjistili, jak se bude vše kolem Bíby dál vyvíjet ? Nemusíte díky naší iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama