Odmítači očkování v Modrém kódu zapříčiní rozšíření černého kašle. Podívejte se ONLINE

Odmítání povinného očkování dětí sice stojí často na reálných obavách rodičů o zdraví dítěte. Zároveň tak ale mohou rodiče ohrozit nejen zdraví svého dítěte, ale i ostatních!
Epidemie černého kašle není legrace...
Epidemie černého kašle není legrace...

reklama

S podobným problémem se na urgentním příjmu setká Vali. Spolužačku její dcery Růženky totiž přivezou do nemocnice právě s černým kašlem. Její rodiče jsou totiž toho názoru, že očkování je nezdravé a může napáchat více zla než užitku. To ovšem není pravda, i očkovaný se totiž může černým kašlem nakazit. A jak to tak vypadá, Růženka a Vali pokašlávají poslední dobou tak, že by i ony dvě mohly být v ohrožení...

Zbraň na urgentu

V ohrožení je i Lucie, a to bezprostředním. Na urgent za ní přijde Tomášova manželka v hodně bojovné náladě. Tomáš se jí svěřil, že se hodlá odstěhovat k těhotné Lucii. Jeho žena to takto ovšem nevidí a chce si mladou lékařku "podat". Shodou náhod si ale na urgentu přivodí úraz hlavy. A další shodou náhod jí Lucie v kabelce objeví nabitou zbraň. Chtěla ji snad použít na ni? A co se zbraní udělá, až ji Lucie ošetří?

Problémy má i Kid. Po noci strávené na lavičce v parku jej přiváží policista Ondra pořádně podchlazeného do nemocnice. Vůbec se neví, jestli to chlapec přežije. Začíná sháňka po někom z jeho rodiny. To bude ale zatraceně těžké!

reklama

reklama