Oholí se Rasputin kvůli Emě Vlčkové? Sledujte Modrý kód

Ema Vlčková má zdravotní obtíže, které běžná medicína nedokáže odhalit. Protože je Rasputinovi blízká, tajemný lékař jí chce pomoci, a dokonce jí sjedná návštěvu u čínské léčitelky. Ze strany Emy to ale bude něco za něco. Že by se Rasputin musel oholit? Sledujte Modrý kód již nyní v předpremiéře nebo ve středu ve 20.15 na Primě.
Oholí se v seriálu Modrý kód Rasputin?
Oholí se v seriálu Modrý kód Rasputin?
FTV Prima/ Modrý kód

Ema Vlčková začíná být natolik zoufalá ze svých zdravotních obtíží a křečí končetin, že už by snad byla ochotna poslechnout i Rasputinova doporučení ohledně jeho známé, čínské léčitelky. Rasputin ostatně kolegyni doporučuje, aby zvolnila a zaměřila se na zdravější životní styl. Jenže Ema, ta si se svými energy drinky a cigaretami nedá říct…

Nebo ano? Když se naskytne možnost vsadit se s Rasputinem o to, zda si oholí svůj pověstný vous, Ema Vlčková bude schopna se zakousnout!

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Modrý Kód (205)-Oholí se Rasputin kvůli Emě
Modrý Kód (205)-Oholí se Rasputin kvůli Emě

Opravdu se ti dva vsadí? A jak to dopadne? To uvidíte v seriálu Modrý kód, který můžete již nyní sledovat exkluzivně v předpremiéře nebo pak ve středu od 20.15, kdy Modrý kód vysílá televize Prima.

reklama