Ondřej Rychlý se chystá na svoji novou, životní roli

Herce Ondřeje Rychlého diváci vídají dvakrát týdně v oblíbeném seriálu Modrý kód, kde hraje lékaře Prokopa Hlinku. Nyní se ale tento sympaťák chystá na roli zcela jinou. Ještě před Vánocemi by se měl stát tatínkem.
Ondřej Rychlý jako doktor Prokop Hlinka z Modrého kódu
Ondřej Rychlý jako doktor Prokop Hlinka z Modrého kódu
archit FTV Prima

reklama

Prokop Hlinka z Modrého kódu je ambiciózní, mladý lékař, který se až úporně snaží dostat mezi společenskou smetánku. Využívá k tomu nejenom fakt, že je lékař, což mu zajišťuje určitou prestiž, ale také to, že je pohledný. Nebojí se tak vztahů se staršími ženami, u kterých doufá, že mu jeho cíl pomůžou naplnit.

Ondřej Rychlý bude tatínkem

Jeho herecký představitel Ondřej Rychlý toho se svou postavou rozhodně moc společného nemá. Ve vztazích má jasno a se svou partnerkou se už těší na letošní Vánoce. Ježíšek jim přinese ten nejkrásnější dárek. „Na Vánoce se těším hodně, protože se mi má ještě před nimi narodit syn, takže to budou určitě nádherné Vánoce plné nových zážitků a překvapení,“ pochlubil se nám nastávající otec a pokračuje: „Největší dárek pro mě bude, když budu mít zdravé miminko a přítelkyni, která ten porod zvládne. Těším se moc, protože se to bude všechno točit kolem miminka,“ říká Ondřej.

Ondřeje Rychlého sledujte v Modrém kódu každé pondělí a středu ve 20.15 a nebo také na webových stránkách Modrého kódu.

reklama

reklama