Opravdu Mery nafackovala Markétě? Sledujte v pondělí Modrý kód

Mezi Michalem, Mery a Markétou to začíná vřít. Markéta si totiž vzala do hlavy, že svého otce a Mery rozeštve. A neváhá za tím účelem ani lhát. Jak to dopadne a komu bude Michal věřit, to uvidíte v pondělí 4. listopadu od 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.
Opravdu Mery v seriálu Modrý kód nafackuje Markétě?
Opravdu Mery v seriálu Modrý kód nafackuje Markétě?
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Prokop se Sašou se začínají zlehka sbližovat díky protekčnímu VIP boxu, na kterém společně na rubavském urgentu pracují. Společně se také stanou svědky kolapsu muže. Ve vířivce. Po mužově ošetření Saše dojde, že ve vířivce určitě nebyl se svojí manželkou, ale milenkou. A samozřejmě celou pravdu s gustem prozradí jeho manželce.

Upoutávka pondělní epizody Modrého kódu:

Modrý kód (204) - upoutávka
Modrý kód (204) - upoutávka

Mery se snaží, jak je jí vlastní, vyjít s Michalovou dcerou Markétou. Moc se jí to ale nedaří, jakkoliv se vůči Markétě snaží být přátelská a kamarádská. Když ale Markétu po dobrém požádá, aby uklidila byt, Michalova dcera začne vzdorovat. Když nezafunguje klasický pubertální vzdor, přikloní se k sofistikovanějšími řešení – Michalovi namluví, že jí Mery dala facku. Jak se na to Michal bude tvářit?

Sledujte video ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (204): Facka od Mery
Modrý kód (204): Facka od Mery

Mezi pacienty, které budou muset lékaři na rubavském urgentu řešit, patří dívka po autonehodě, kterou zavinilo nevhodně servisované auto. To jí její otec koupil od prodejce, který se dušoval, že je auto ve vynikajícím stavu. To by mu ale sám od sebe nevystřelil airbag, a dívce nezlomil nohu.

Postarat se lékaři budou muset i o mladého chlapce, který spadl na rampě při složitém skoku z koloběžky. Jeho zranění jsou bohužel vážnější, než kdokoliv očekával. Malé drama na urgentu se přihodí i Emě Vlčkové, která začíná mít stále častěji křeče rukou. Ty jí začínají zasahovat i do její práce.

Trocha krimi na příjmu

Dalším pacientem je pobodaný muž, který se na ulici zastal napadené ženy. Vypadá to, že v důsledku poranění zůstane na vozíku. Podle všeho to vypadá, že žena se s mužem, který ji napadl, znala. Protože jsou zdravotní důsledky toho, že do něj muž zapíchl kudlu, vážné, policie začíná po viníkovi pátrat….

Dokáže jej policie odhalit? A jak se bude Maty tvářit na příjezd Pavla, přítele Veroniky? To vše uvidíte v pondělí od 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

reklama

reklama