Osobní trable Vali Slavíčkové ze seriálu Modrý kód

Vali Slavíčková to také nemá lehké. Tato sympatická lékařka je matkou dcery Růženky, kterou vychovává sama. Do pěstounské péče si navíc vzala malou Denisku. Cesta to ale nebyla jednoduchá – svobodná matka nebyla pro úřady tou nejvhodnější kandidátkou. Vali se ale nevzdala.
Vali je s Růženkou sama
Vali je s Růženkou sama
archit FTV Prima

reklama

Vali Slavíčková nemá na chlapy v životě štěstí. Na Růženku je sama, otce nikdy neuvedla. Pár lásek bylo, ale nic trvalého. Jeden čas to vypadalo, že se karta obrací – do života jí přišel otec a syn Hojerovi. Schylovalo se ke svatbě, ze které bohužel sešlo. Do toho si Vali chtěla vzít co pěstounské péče malou Denisku, která vyrůstá v dětském domově. Musí si ale najít vhodného partnera, aby úřady viděly úplnou rodinu. Nakonec se domluví s anesteziologem Viktorem Žákem. Žáka si alespoň na oko právě pro úřady bere. 

Než k tomu ale došlo, vyzkoušela nebojácně opravdu vše - dokonce i rande naslepo. Připomeňte si ho.

Rande úplně nedopadne

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (123): Vali na rande na slepo

Na konci srpna se na obrazovky vrátí i Vali Slavíčková. Překvapivě jí do života vpadne znovu otec a syn Hojerovi. Jak to dopadne tentokrát?

Nezapomeňte sledovat od konce srpna nové díly seriálu Modrý kód.

Modrý kód sledujte nyní v archivu ONLINE.

Služba iPrima bez reklam

iPrima bez reklam! Sledujte oblíbený obsah bez reklamních sdělení

reklama

reklama