Porody v Modrém kódu: Josefíková matky obdivuje, Gránský by se dětem nebránil

I když herečka Eva Josefíková zatím děti nemá, během natáčení Modrého kódu si coby nastávající maminka sáhla na dno. Několik hodin předstírala porodní bolesti, rodila, řešila další péči o miminko. Co z toho pro ni bylo nejtěžší? A jak je na tom s dětmi David Gránský?
Luciin porod

„Nejnáročnější bylo neomdlít, protože jak jsem hodně dýchala, tak jsem si trochu překysličila hlavu a vůbec úplně všechno, takže se mi občas dělalo trochu šoufl,“ svěřila se nám sympatická Eva, která bezprostředně po natáčení náročných scén jevila podobnou únavu jako opravdová novopečená maminka.

„Každopádně nechápu, jak to ženy, které to absolvovaly, daly, protože já si stěžuji, že se mi trochu točí hlavička, a přitom to jen předstírám. Trochu se za to stydím, ale nebylo to úplně jednoduché,“ usmívala se uznale Josefíková.

Co říká Maty z Modrého kódu?

A téma dětí se dotklo i jejího seriálového skoro partnera Davida Gránského, který exceluje v roli sympaťáka Matyho. „V rámci těchto dílů s Lucií a taky v době, kdy kolegyně Eva Burešová a Lenka Zahradnická porodily, a i v reálném životě kolem nás jsou přátelé, co mají děti nebo je čekají, se to ve mně láme,“ přiznává dojemně David a v trochu v rozpacích dodává: „Už se mi to líbí, ztratil jsem ten odmítavý pubertální přístup k dětem.“ 

Maty (David Gránský) a jeho seriálový rodiče, Bíba a Jiří Bojanovi
Maty (David Gránský) a jeho seriálový rodiče, Bíba a Jiří Bojanovi
Produkce

Dokonce přiznává, že by mu případně nevadily ani vlastní dět nebo by se jim nijak strašně nebránil. Nakonec ale toto téma uzavírá slovy: „Myslím, že bychom to přijali rádi, ale není to tak, že bychom to aktuálně řešili nebo měli v plánu.“

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama