Prázdniny Evy Burešové

Herečka Eva Burešová neboli sestřička Petra Horváthová ze seriálu Modrý kód letos o prázdninách moc volna nezažije. Bude pracovat, ale bohužel si poležela také pár dnů v nemocnici. Přesto svoji vysněnou prázdninovou destinaci má.
Eva Burešová
Eva Burešová

reklama

"Dovolená je u mě, kdykoli mám víc než dva dny volna a můžu odjet k rodičům na Moravu. Vzhledem k tomu, že mám nějaké pracovní nabídky, tak bude moje léto asi pracovní," přibližuje své prázdniny Petra. A pokračuje: "Prázdniny pro mě neznamenají červenec a srpen, takže můžu jet kdykoli a kamkoli, tak jsem si říkala, že si vezmu pár dní volna v prosinci a pojedeme někam do tepla. Můj sen je Mauricius. Pořád hledám nějaké místo, kde bych nějakou dobu mohla třeba do budoucna žit, které je mírumilovné a tolerantní. Potkala jsem člověka, který žil na Mauriciu a ten mi vyprávěl, že jsou tam lidé v naprosté harmonii, a když jsem pak viděla fotky, tak jsem si říkala, že je to ono."

Léto překazily ledviny

Sympatické mamince malého Nathaniela ale překazilo plány na léto její vlastní zdraví. Ledvinová kolika si vyžádala i několikadenní hospitalizaci. Petře držíme palce, ať je opět brzy fit. Diváci ji uvidí opět po prázdninách v premiérových dílech seriálu Modrý kód na Primě.

Eva Burešová
Eva Burešová

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!