Primář Kodym bude mít v Modrém kódu problém. S Havlenou i komisí!

Na Kodyma si v poslední době došlápl kvůli nesplacenému dluhu Havlena s tím, že pro něj má mladý primář zprostředkovat provizi z prodeje předraženého lékařského přístroje. Jenže proti Kodymu hrají všechny karty...
Kodym bude mít s Havlenou velký problém
Kodym bude mít s Havlenou velký problém
Produkce

reklama

Primář Kodym stále dluží Havlenovi.  Podnikatel ale vymyslel způsob, jak mu Filip peníze splatí – prostřednictvím koupě předraženého lékařského přístroje. Jenže pořídit drahý přístroj není jednoduché, v nemocnici musí projít výběrovým řízením a vypadá to, že bude mít Kodym velký problém svoji volbu obhájit. Čeká jej dokonce komise.

Modrý kód (103) - upoutávka
Modrý kód (103) - upoutávka

Pro Filipa možná bude štěstí, že bude operovat vnuka jednoho ze členů komise, otázkou ale zůstává, zda mu to nějak pomůže… A pokud nepomůže, jak se bude na celou věc tvářit Havlena?

Davidova nabídka v Modrém kódu

David Hofbauer dostává pozvánku na kardiologickou konferenci do Londýna. Nemá však zájem ani v momentě, kdy zjistí, že za pozváním stojí Nina. Mery už se s její přítomností a snahou o Davida tak nějak smířila, Davida proto dokonce podpoří v tom, aby na konferenci jel. Jenže Nina se v ten moment chopí šance a nabídne se, že bude Davidovi následující dny pomáhat. Nesblíží je společná práce?

Malá Deniska má být z nemocnice propuštěná zpět do dětského domova. Vůbec se jí ale nechce, stejně jako se s ní nechtějí rozloučit Růženka a Vali. Nedá se ale nic dělat. Navíc to vypadá, že se s Deniskou ani nebudou moci vídat tak často, jak by chtěly. A sestřička Eva málem způsobí fatální nehodu a úmrtí pacientky, kdy jí kvůli přepracování aplikuje špatnou dávku léku. Rozhodne se přijmout odpovědnost a dát výpověď…

Jak to dopadne? To se dozvíte ve středu od 20.15 na Primě v další epizodě Modrého kódu.

reklama

reklama