Případ pro sociálku, který nenechá Sašu ani Prokopa chladnými. Sledujte Modrý kód

Saša Růžičková obvykle nepatří mezi nejvíce empatické lékaře na urgentním příjmu. Tentokrát se ale za svého pacienta postaví společně s Prokopem. Despotický otec totiž chlapci vážně ublížil. Podívejte se už teď na středeční epizodu seriálu Modrý kód exkluzivně v předpremiéře!
Saša bude s Prokopem v seriálu Modrý kód řešit případ domácího násilí
Saša bude s Prokopem v seriálu Modrý kód řešit případ domácího násilí
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Prokopu Hlinkovi přiváží na urgentní příjem malého pacienta, kluka, který se dle svých vlastních slov při práci na poli nabodl na násadu. Vypadá to, že má mírně pohmožděnou slezinu, nicméně se na první pohled zdá, že se jedná o poranění, které lze řešit konzervativně. Jak se ale později ukáže, slezina je poraněná vážně a chlapec musí podstoupit operaci.

Po probuzení z ní se Prokop dozvídá, že chlapcovo poranění nebyla náhoda, ale že jej takhle zranil jeho vlastní otec, když se ho snažil popohnat k práci. Podobný přístup k výchově se Prokopovi vůbec nezamlouvá, navíc se mu zdá, že je muž násilnický i vůči své ženě. Jak se ukáže, muž je opravdu cholerik, nicméně Saša si s ním poradí poměrně bez okolků.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (227): pred-MK_227-agresivní

Jak to nakonec dopadne, umoudří se muž, nebo budou muset Prokop se Sašou dostát svým slovům? Na to se můžete podívat již nyní v předpremiéře 227. epizody seriálu Modrý kód, na kterou se můžete podívat v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama