Prokop bude kvůli Lauře i stepovat. Podaří se mu ji v seriálu Modrý kód opět získat?

Vztahu s krásnou Laurou se Prokop Hlinka odmítá vzdát a je schopen udělat cokoliv, aby její srdce získal nazpět. Klidně se i řádně ztrapnit. Na jeho marné pokusy se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.
Prokop se snaží Lauru v seriálu Modrý kód opět zaujmout
Prokop se snaží Lauru v seriálu Modrý kód opět zaujmout
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Ačkoliv mu dala Laura jasně najevo, že je mezi nimi konec, Prokop své snahy odmítá vzdát. Až poté, co ji definitivně ztratil, mu došlo, co pro něj vlastně znamená. Nyní tedy udělá cokoliv, aby ji získal zpět. Dojde na velká gesta a obří pugéty, dokonce i na taneční vystoupení a pozvání na rande…

Modrý kód (251): Prokop se snaží
Modrý kód (251): Prokop se snaží

Skřípat to začíná i mezi Mery a Michalem. Jejich vztah prochází od doby, kdy se na scéně objevila Honza, krizí. Tu ještě víc prohloubilo Honzino nadužívání uklidňujících léků. Poslední kapkou bylo, když si léky nechala napsat na Váňu a celou situaci se dozvěděl i primář Bojan, který Honzu s okamžitou platností vyhodil.

Po Honze se poté slehla zem, z čehož je vedle Michal. Okamžitě ji začíná shánět, obvolávat všechny známé. Když se Honza konečně ozve, Michal se okamžitě vypíše z plánované operace a vyráží za ní. Tady už ale Mery povolí nervy.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (251): Mery už Honza štve
Modrý kód (251): Mery už Honza štve

Na urgentním příjmu budou lékaři opět řešit řadu zajímavých případů – vážně nemocného muže bez domova, o němž se ukáže, že není, kým se tváří být. Dále muže, který v opilosti spadne ze zídky a tím si přivodí zranění nejen v dutině břišní, a chlapce trpícího spinální svalovou atrofií.

Modrý kód (251) - upoutávka
Modrý kód (251) - upoutávka

Dita s Viktorem se začínají sbližovat. Dokonce i Ditina matka nakonec usoudí, že by Viktor pro její dceru nebyl až tak špatná partie. Navrhne své dceři proto téměř vojenský plán, jak si ho omotat kolem prstu.

Saša se na urgentu náhodou setká s Kamilem Prchlíkem. Jeho servilitu prostě nezvládá a rovnou mu upřímně řekne, co si o něm myslí. A hlavně ho ujistí o jedné věci – jen tak lehce se jí nezbaví!

Modrý kód (251): Kamil se Saši nezbaví
Modrý kód (251): Kamil se Saši nezbaví

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě nebo on-line v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama