Prokop Hlinka ze seriálu Modrý kód a jeho životní peripetie

Mladý doktor Prokop Hlinka byl na začátku seriálu Modrý kód takovým doktorským embryem, které se nijak netajilo tím, že chce v životě uspět. Chce společenské uznání, peníze, ale také obdiv krásných žen, speciálně pak té jedné – sestřičky Petry. Na nějaký čas z Rubavy dokonce odešel. Pak se ale vrátil. A jako doktor rozhodně získal na kvalitách. Jako člověk koneckonců také.
Modrý kód charakter - MUDr. Prokop Hlinka
Modrý kód charakter - MUDr. Prokop Hlinka
archiv Prima

reklama

Mladý doktor Prokop Hlinka z hornické starousedlické rodiny vnímal medicínu hlavně na počátku kariéry jako prostředek, jak se dostat do vyšší společenské vrstvy. Nijak se netají tím, že chce žít jinak než jeho rodiče. A neváhá k tomu z počátku využít ani fakt, že je přitažlivý i pro starší zajištěné dámy. Podívejte se na webové stránky seriálu Modrý kód, kde najdete všechny díly!

Jak na Prokopa nahlíží jeho herecký představitel Ondřej Rychlý? Zeptali jsme se ho v pauze přímo na natáčení.

Prokop Hlinka očima Ondřeje Rychlého

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód: O návratu Prokopa Hlinky

reklama

reklama