Rasputin ochrne poté, co chytí dítě padající z balkonu. Sledujte drama v pondělí v Modrém kódu

Lékaři z urgentu budou mít hodně práce, aby Rasputina dokázali operovat. Ani tak se ale zákrok příliš nezdaří… Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na seriál Modrý kód.
Rasputin a Ema Vlčková v seriál Modrý kód
Rasputin a Ema Vlčková v seriál Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Viktor se připravuje na svůj odjezd do Prahy. Přípravy ke stěhování i výběr bytu řeší s Vali, stále si totiž myslí, že Vali i holky do Prahy odjedou s ním.

Sledujte upoutávku pondělní epizody seriálu Modrý kód:

Modrý kód (226) - upoutávka
Modrý kód (226) - upoutávka

Rasputin se cestou do práce nachomýtne téměř ke tragédii, které zabrání. Malé dítě spadne z balkonu, Rasputin nicméně chlapce zachrání. Když jej ale chytí a zmírní jeho pád, sám je zraněný. Ochrne!

Jak se tak stalo, že chlapec z balkonu vůbec spadl? Jeho vytížená matka ho zamkla v bytě s dědečkem, který trpí demencí. Nebylo to tak, aby dědeček hlídal chlapce, ale naopak vnuk měl dohled nad svým dědečkem. To je ale Rasputinovi k ničemu. Nikdo na urgentu nebude v klidu, největší vnitřní boj ale bude pochopitelně prožívat Rasputinova matka.

Podívejte se na video:

Modrý kód (226): Rasputinova matka
Modrý kód (226): Rasputinova matka

Rasputina čeká složitá operace, u níž se sejdou ti nejlepší doktoři. Sám Rasputin požádá Adama Brejchu, aby ho operoval, ale Adam to odmítá, protože má obavy z operování někoho tak blízkého. Ale když je to Rasputinovo přání?

Na urgentu se ale budou samozřejmě řešit i běžné lékařské případy. A samozřejmě Laura! Na ni si totiž opravdu dělá zálusk téměř každý muž z nemocnice, a to nejen z urgentu, ale dokonce i ostatních oddělení. Prokop na to jde chytře. Jak?

Mrkněte se na ve videu:

Modrý kód (226): Pozvánka na bowling. Kvůli Lauře
Modrý kód (226): Pozvánka na bowling. Kvůli Lauře

Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte v pondělí od 20.15 na Primě!

reklama

reklama