Rasputin odhalí v Modrém kódu vážný zdravotní stav Báry

Osobitý Rasputin konečně našel v Rubavě spřízněnou duši. Jak to ale vypadá, Bára na tom zdravotně není vůbec dobře…
Bára je nemocná
Bára je nemocná
Produkce

Petra je na procházce se Sabinkou a Prokopovou maminkou. Stanou se svědky kolapsu mladého sportovce. Petra mu poskytne první pomoc a zavolá záchranku. Po jeho vyšetření se ukáže jeho nepravidelný srdeční rytmus a nádory na játrech, tedy jasný znak zneužívání steroidů. Jenže mladý muž se dušuje, že nic „nebere“. Jak je ale možné, že vykazuje jasné znaky užívání anabolik?

Modrý kód (104) - upoutávka
Modrý kód (104) - upoutávka

Rasputin s Bárou vyrazí na statek podívat se, jak se všem daří a vzít s sebou poslední Bářiny věci. Bára ale během komunitního soustředění zkolabuje.

Špatná zpráva v Modrém kódu

Rasputinovi jako neurologovi je jasné, že se určitě nejedná o pouhé rozrušení, a Bára jeho domněnku potvrdí. Již dříve jí lékaři diagnostikovali vážnou nemoc. Nyní bude na ní, zda se rozhodne podstoupit běžnou léčbu, nebo se opět spolehne na léčbu alternativní.

Vali má obavy, protože se nemůže dovolat Denisce na mobil, který jí pořídily s Růženkou, aby byly zůstaly i po jejím návratu do dětského domova ve spojení. Vedle toho ale bude řešit kuriózní případ dívky, která má podivné symptomy. Vali nakonec přijde na to, v čem tkví její zdravotní problém…

V čem? To se dozvíte v pondělí od 20.15 v Modrém kódu.

reklama