Rasputin se v seriálu Modrý kód vrací zpátky na urgent. Bude dělat Mery!

V pondělní epizodě seriálu Modrý kód sledujte Rasputina v plné síle na urgentu, kde bude zastupovat nikoho méně důležitého než samotnou Mery. Dívejte se na Primě v pondělí od 20.15, jak se mu podaří vrchní sestru nahradit.
Rasputin už v seriálu Modrý kód opět chodí. Dokonce i do práce!
Rasputin už v seriálu Modrý kód opět chodí. Dokonce i do práce!
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Co se před pár týdny zdálo nemožné, stalo se pravdou. Rasputin se po svém dramatickém úrazu, kdy se zcela přestal pohybovat, vrací do práce na urgentní příjem. Zatím sice ne do své původní pozice lékaře – špičkového neurochirurga, ale coby personální výpomoc. V podstatě nahradí v její pozici Mery.

Podívejte se na upoutávku pondělní epizody seriálu Modrý kód:

Modrý kód (238) - upoutávka
Modrý kód (238) - upoutávka

A že to bude na urgentu perný den! Muž s dodávkou srazí několik lidí čekajících na autobusové zastávce. Zranění jsou vážná a je jich mnoho, pro Rasputina to tedy bude ve „velíně“ křest ohněm.

Proč ale muž do lidí naboural? Lékaři i policisté se zprvu domnívají, že se jednalo o mikrospánek. Jak se ale později ukáže, neštěstí zdaleka nebylo neplánované… Muže navíc budou na urgentu také ošetřovat. Jak se na vraha budou všichni dívat?

Divné chování Prokopa

Jeden z mladých lékařů na urgentním příjmu, Liška, zvládl udělat atestaci z ortopedie. Všechny kolegy proto pozve do baru milou událost zapít. Protože úspěšnou atestaci je přece potřeba oslavit. Akorát Laura nebude z oslav a toho, jak se k ní Prokop chová, moc nadšená.

Růženka má v nemocnici vyšetření, přišla ji navštívit Deniska. Vali ale bohužel na holky nebude mít vůbec čas. Navíc Vali čeká i nepříjemný rozhovor s Viktorem. Poměrně zajímavou záležitost, tentokrát nikoliv zdravotní, bude muset řešit Adam Brejcha. Za jeho pacientem, kterého taktéž srazila dodávka, přijdou dva muži, kteří se prezentují jako jeho synové. Akorát, že se vůbec neznají…

Jak je to možné? Mrkněte se na video:

Modrý kód (238):Shoda jmen. Nebo?
Modrý kód (238):Shoda jmen. Nebo?

Seriál Modrý kód sledujte na Primě v pondělí ve 20.15!

reklama

reklama