Rasputin upadá hlouběji do depresí. Na pokoj mu dali sebevraha! Sledujte Modrý kód

Myšlenky na smrt si začínají pomalu nacházet cestu i do Romanovy hlavy… Stačí Adam zakročit včas? Podívejte se na to v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.
Rasputin se v seriálu Modrý kód dostane do depresí
Rasputin se v seriálu Modrý kód dostane do depresí
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Roman sám není v dobrém psychickém stavu. Jeho stav se ale rapidně zhorší tím, že k němu na pokoj dají ochrnutého muže, který se pokusil o sebevraždu. Snědl velké množství prášků a doufal, že tím ukončí svůj život. Protože jej ale našla jeho matka, zdravotníci mu vypumpovali žaludek, a tím ho zachránili. Muž s tím ale vůbec není spokojený.

S životem paraplegika se totiž muž odmítá smířit. Bohužel, svými depresivními myšlenkami začíná působit na Rasputinovu psychiku. Zejména Adam si všímá, jak se Romanův stav rapidně zhoršuje. Vůbec nechápe, jak mohl někdo podobně depresivního pacienta dát k Romanovi na pokoj. Okamžitě sjedná změnu, jenže není už příliš pozdě?

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (232): Depresivní paraplegik

Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě nebo online v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama