Rozlícený Hojer v AKCI. Na to se mrkněte!

Pana Hojera si dost možná pamatujete z jedné z předchozích epizod Modrého kódu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Naštvaný otec vtrhne na pokoj

reklama

Je to ten „tuze sympatický“ tatínek malého epileptika Jindry, s nímž se tak špičkovala Vali. A pan Hojer je zase zpět na Urgentním příjmu. Proč? Samozřejmě kvůli Jindrovi.

Svému nemocnému synovi Jindřichovi sehnal sice Otu, kluka na hlídání, jenže bohužel nelze zabránit všemu. Když Ota vezl Jindru do školy, dostal Jindra epileptický záchvat a aby toho nebylo málo, když se Ota snažil, aby si chlapec neprokousl jazyk, došlo k autonehodě. To už ovšem rozlícený Hojer nechce slyšet a „přihasí“ si to rovnou s výčitkami za zraněným Otou. Navíc mu kvůli své zbrklosti a horké povaze způsobí ještě další zranění.

Proč se pan Hojer chová tak, jak se chová, a proč jej Ota stále, i přes to všechno brání? Dívejte se v pondělí od 20.15 na Primě na Modrý kód!

reklama

reklama