S puberťákem je těžké pořízení. Přesvědčí se o tom Michal a Mery v seriálu Modrý kód

Michal nikdy nezastával klasickou otcovskou roli. Nyní do ní ale skočil rovnýma nohama se svojí čtrnáctiletou dcerou Markétou. A lehké to s ní mít on ani Mery nebudou. Sledujte Modrý kód v pondělí ve 20.15 na Primě.
Mery a Michal v seriálu Modrý kód
Mery a Michal v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Maty Bojan se vrací ze stáže na Slovensku. Všichni ho přivítají s otevřenou náručí, nejen proto, že se jim stýskalo. Jak Maty zanedlouho zjistí, je to dílem i proto, že s jeho slovenským kolegou, který jej v Rubavě vystřídal, nebylo lehké pořízení.

Zejména Veronika s ním vůbec dobře kvůli jeho sexistickým a poněkud zastaralým názorům nevycházela. Na rozdíl od Matyho. Začíná to vypadat, že to mezi dvěma mladými lékaři jiskří…

Modrý kód (201) - upoutávka
Modrý kód (201) - upoutávka

Sportem ku zdraví

Lékaři na rubavské urgentu budou řešit řadu zranění způsobených sportem – bikrosem a potápěním. Bude něco z toho mít tragické následky? Dalším pacientem na urgentu bude mladý chlapec, kterého při cirkusovém vystoupení vážně poranil slon. Může za tragickou nehodou cirkus, nebo je na vině chlapcovo chování? Urgentní příjem zažije i dramatickou situaci, hned dvě napadení. To už tu dlouho nebylo!

Mery slaví narozeniny a Michal se jí snaží udělat radost. Poněkud to sabotuje jeho dcera Markéta, která na Mery pochopitelně žárlí, když jí otec věnuje tolik pozornosti. Když chce Michal Mery společně popřát, zachová se Markéta jako řádný spratek.

Podívejte se na sestřih z další epizody seriálu Modrý kód:

Modrý kód (201): Naštvaná Markéta
Modrý kód (201): Naštvaná Markéta

Na rubavském urgentu se otevírá s velkou pompou speciál VIP box. Pro mnoho sester je práce na něm prestižní záležitostí. Zejména pro Libušku, která je ambiciózní. Je jí však jasné, že přes Sašu, která je i díky vlivu své matky na speciálním VIP oddělení lékařkou číslo jedna, to nepůjde….

Libušku ze seriálu Modrý kód to táhne za VIP

Kdo ze seriálu Modrý kód to nejvíc umí s VIP i lékaři? Blonďatá Libuška

Dostane se Libuška na VIP box? A jak si na něm povede? To můžete posoudit v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.

reklama

reklama