Sandra Nováková alias Doktor Cvach v sukních v novém seriálu Modrý kód

Tuto přezdívku má mezi členy štábu právě natáčeného seriálu Modrý kód herečka a maminka jednoročního syna Sandra Nováková. V nově připravovaném seriálu televize Prima se Sandra promění v protekční mrchu.
Sandra Nováková se svým partnerem Vojtěchem Moravcem
Sandra Nováková se svým partnerem Vojtěchem Moravcem

reklama

Coby seriálová doktorka Alexandra Růžičková sice vystudovala medicínu, ale bylo to s odřenýma ušima a zatím se jí nedaří udělat ani první atestaci.

V týmu urgentního oddělení nemá doktorka Růžičková pochopitelně moc přátel, je arogantní a často dělá chyby. Za zády jí však vždy stojí její matka - starostka v podání Kateřiny Brožové, která ji díky svému postavení z každého průšvihu vždy vytáhne. „Sašu bych si jako kamarádku nevybrala ani v nejhorším snu,“ říká Sandra s úsměvem sobě vlastním. Jinak si ale práci na seriálu pochvaluje. „Lékařů si neskutečně vážím. Jsou to pro mne doslova hrdinové. Seriály z nemocničního prostředí mne navíc vždy bavily,“ dodává.

Sandra Nováková Foto:

Na place je herečka pod dohledem a taktovkou svého životního partnera Vojtěcha Moravce, který je jedním z režisérů tohoto seriálu z urgentního příjmu. Ten o jejich první společné větší pracovní spolupráci říká: „Moc jsem se na to těšil, protože Sandra je skvělá herečka, která zvládne zahrát všechno a je s ní u toho legrace! Ve skutečném životě má k seriálové Saše ale opravdu daleko. Na rozdíl od ní je přející a milá.“

Režisér Vojtěch Moravec
Režisér Vojtěch Moravec

V roli arogantní lékařky Růžičkové uvidí diváci Sandru Novákovou již brzy na obrazovkách televize Prima.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!