Saša Růžičková z Modrého kódu už není na urgentu z protekce

Vyšetřování autonehody, při které otec Mery srazil cyklistku, ještě není u konce. A Saša Růžičková se znovu chystá na atestaci. Operovat s Adamem Brejchou jí tedy může být jen ku prospěchu.
Doktorka Saša Růžičková chce uspět stůj, co stůj
Doktorka Saša Růžičková chce uspět stůj, co stůj
archit FTV Prima

Černý má stále problém v souvislosti s autonehodou. Nemá řidičský průkaz a srazil při couvání cyklistku. Případ začíná řešit policie a jemu teď hrozí soud. Bíba je sice propuštěna domů z nemocnice, ale má hodně slabou imunitu. Filip je nervózní, že stále nemají hlavní sestru pro novou kliniku. Žák čeká na zveřejnění výsledků konkurzu na šéfa nového ARO. Vali to s ním intenzivně prožívá. Podívejte se na ukázku z dalšího dílu Modrého kódu.

Modrý kód (167) - upoutávka
Modrý kód (167) - upoutávka

Doktorka Saša Růžičková stále nemá odatestováno. Nijak se netají tím, že jí to hodně štve. Zároveň ale dokazuje, že rozhodně již není jen tím protekčním frackem s matkou starostkou v zádech. Vypracovala se a stává se z ní opravdu dobrý chirurg. Což oceňují i kolegové, tentokrát například Adam Brejcha, který se se Sašou potká na sále u náročné operace a rozhodne se, že si její znalosti ověří. Ve videu uvidíte, jak Saša v jeho testu uspěje.

Někdo si hraje na doktora

Modrý kód (167): Někdo si hraje na učitele
Modrý kód (167): Někdo si hraje na učitele

Další díl Modrého kódu sledujte ve středu 3. 4. ve 20.15 na Primě.

Nezapomeňte, že Modrý kód je také online.

Nechce se vám čekat do pondělka? Tak využijte už nyní naši iPrima Videopůjčovnu.

reklama