Saša se s pacienty nepáře. Tahle scéna ze seriálu Modrý kód hraničí s vydíráním!

Saša Růžičková vždycky dosáhne svého. Často ale využívá dost nestandardních metod. Jako třeba tentokrát, když chce zjistit, jak je to se vznikem urgentního příjmu v Ústí. Podívejte se už teď na ukázku z další epizody seriálu Modrý kód, kterou Prima vysílá v pondělí ve 20.15.
Saša a Kamil v seriálu Modrý kód
Saša a Kamil v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Na urgent přivážejí muže s bolestmi hrudníku. Coby pacient připadne Saše Růžičkové, která v muži rozpozná Martina Zelenku, které na urgentu nedávno ošetřovali ve spojitosti se střelbou na podnikatele Bařinu. Je to právě podnikatel Bařina, který s Prchlíkem a Sašinou matkou Darinou plánují výstavbu nového urgentního příjmu v Ústí.

Saša se rozhodne využít situace a zjistit, jak se to s novým urgentem vlastně má. Zelenka jí ale nechce ani vůbec nic sdělit, má obavy ze msty Bařiny. Jenže nejen Bařina, ale také Saša je sofistikovaný nepřítel, který si jde za svým i přes mrtvoly. V případě tohoto pacienta to bude sedět skoro doslovně.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (260): Sranda to není, ale neumíráte

Prozradí jí muž nakonec celou pravdu? A jak s ní Saša naloží? To se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, který můžete sledovat také on-line:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!