Saša se v seriálu Modrý kód postaví za urgent. Libuši bude ale i tohle vadit

Saša Růžičková a zdravotní sestra Libuše jsou v poslední době na nože. A i když Saša udělá vstřícný krok vůči rubavskému urgentu, Libuši to bude pořád málo. Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě a nezapomeňte, že svůj oblíbené lékařský seriál můžete sledovat také online v exkluzivních předpremiérách v iPrima Videopůjčovně.
Doktorka Saša Růžičková chce uspět stůj, co stůj
Doktorka Saša Růžičková chce uspět stůj, co stůj
archit FTV Prima

reklama

V rubavské nemocnici na urgentním příjmu se v poslední době řeší jediné – plny na zřízení konkurenčního urgentního příjmu v Ústí. Všichni se obávají, aby nakonec nedošlo ke zrušení urgentu. To, nakolik jsou jejich obavy opodstatněné, je otázka. Kamil Prchlík by urgent v Rubavě samozřejmě nejraději zavřel, hejtmanka Růžičková sama ale nic takového neplánuje.

To ale nikdo neví. Část personálu nemocnice si logicky myslí, že Saša od své matky ví mnohem víc, než dává najevo. Jenže Saša se svojí matkou, která je podle ní navíc ve vleku Prchlíka, nechce nic mít, o tom se ale také veřejně nic neví. Saša tedy učiní vstřícné gesto – napadne ji sepsat petici za zachování rubavského urgentu. Petici rovnou sepíše a hned začíná i se sběrem podpisů.

A právě to se vůbec nelíbí zdravotní sestře Libuši. Jej názor ale moc lidí na urgentu nesdílí, naopak, téměř všichni petici rádi podepíší a jednotlivé archy míní šířit, což Libuši z neznámého důvodu vadí.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (258): Saša sepsala petici

Hloupými řečmi ale aktivita Libuše nekončí. Se svojí stížností na Sašinu aktivitu se dokonce vydá přímo za primářem Bojanem. S jakou se u primáře potáže?

Na to se podívejte v pondělí ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou můžete společně s dalšími epizodami sledovat online v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!