Seriál Modrý kód pokračuje již 185. dílem

Oblíbený seriál z lékařského prostředí se po prázdninové pauze vrací na obrazovky. Moderní drama z urgentního příjmu s hvězdným hereckým obsazením opět přinese napínavé příběhy, které jsou inspirované skutečnými osudy pacientů, lékařů, ale i dalších pracovníků pohotovosti.
Modrý kód: Vrchní sestra Mery má opět důvod k úsměvu
Modrý kód: Vrchní sestra Mery má opět důvod k úsměvu
archiv FTV Prima

reklama

Po prázdninové pauze se seriál Modrý kód vrací na obrazovky. I v další sezóně diváci uvidí celou řadu atraktivních případů, se kterými si budou muset lékaři a zdravotníci na rubavském urgentu poradit. Zajímavě se budou rozvíjet i osobní příběhy hlavních hrdinů seriálu.

 

Modrý kód: Jak bude pokračovat příběh Mery a Michala?
Autor: achiv FTV Prima Modrý kód: Jak bude pokračovat příběh Mery a Michala?

Do Rubavy přijíždí MUDr. Michal Tomášek, který se domluvil s primářem Bojanem, že nastoupí na urgent. Petra dostává nečekanou zprávu, která může výrazně změnit její budoucí život. A Prokop se k nové situaci musí dokázat postavit. Za Adamem přijíždí Milada Strnadová, matka holčičky, kvůli které měl Adam problémy v minulosti. Strnadová Adamovi vstoupí do života výrazněji, než by si přál.

Modrý kód: Do života Vali opět zasáhne Hojer
Autor: achiv FTV Prima Modrý kód: Do života Vali opět zasáhne Hojer

Do Rubavy se vrátil Hojer, začínají se s Vali potkávat a zdá se, že si stále dobře rozumějí. Maty přijíždí z Kanady a je rád, že pokračuje jeho přátelství s Veronikou Jánskou, Luciinou kamarádkou. Spolu s Prokopem tvoří docela dobrou partu.

Modrý kód: Vrátí se také starostka Růžičková
Autor: achiv FTV Prima Modrý kód: Vrátí se také starostka Růžičková

Saša je na nějaký čas alespoň částečně zadobře se svou matkou a využije toho, že bývalá starostka Růžičková vede úspěšnou politickou kariéru. Saša si s mocnou matkou v zádech prosadí na urgentu kontroverzní projekt, se kterým Bojan nesouhlasí, ale nedokáže mu zabránit. Ema Vlčková bude muset řešit nečekané problémy, které by mohly ohrozit i její postavení primářky pediatrie. Rasputin jí bude ochotně pomáhat vše zvládnout. A Mery počase najde člověka, se kterým je jí dobře. Alespoň to tak vypadá!

Modrý kód: Zůstane Michal Tomášek v Rubavě natrvalo?
Autor: achiv FTV Prima Modrý kód: Zůstane Michal Tomášek v Rubavě natrvalo?

Seriál Modrý kód se vrátí již brzy na obrazovky!

Modrý kód sledujte online!

Podzim na Primě přinese celou řadu atraktivních pořadů

Zábava, napětí, ale i dokumentární tvorba. Podzimní schéma Primy bude plné novinek.

Skupina Prima představuje podzimní program. Bude plný novinek!

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!