Sestřička Pavla z Modrého kódu je z (NE) pravého břehu

Herečku Báru Fišerovou diváci vídají jako sestřičku Pavlu v seriálu Modrý kód. Tato půvabná herečka v sobě ale skrývá talentů povícero. Aktuálně jí vyšla kniha s názvem Z (NE) pravého břehu jedné řeky.
Knihu Báry Fišerové pokřtili Sabina Laurinová a Leoš Noha
Knihu Báry Fišerové pokřtili Sabina Laurinová a Leoš Noha
archiv ftv prima/Modrý kód

reklama

Herečku Báru Fišerovou diváci znají jako herečku. V Modrém kódu hraje sestřičku Pavlu. Nyní se tale tato drobná rusovláska představuje v roli zcela jiné - jako spisovatelka. V minulých dnech jí její kolegyně z Modrého kódu herečka Sabina Laurinová a herec Leoš Noha (toho diváci znají ze seriálu Vinaři)  pokřtili první autorskou knihu  s názvem “Z (NE) pravého břehu jedné řeky”. Akci moderovala Eva Decastelo, kterou diváci vídají v oblíbeném seriálu Ohnivý kuře. Bára je nejen skvělá herečka, ale protože po svém tatínkovi, akademickém malíři zdědila výtvarné nadání, můžete v knížce obdivovat i její autorské ilustrace. Při prvním pohledu na obal knížky by se mohlo zdát, že se jedná o knížku pro děti, nenechte se však zmýlit. V knihkupectví vás pošlou do oddělení s názvem “Romantika.”

Spisovatelka Bára Fišerová o nové knize

A jak by svou knížku představila sama autorka? “Je to červená knihovna, je to milostný příběh dvou lidí, je to Ona a On. Je to takový časosběrný materiál, poskládaný asi za deset let. Příběh jsem složila z nočních smsek, které jsou poetické. Ty intimnější zprávy sítem neprošly,” dodává autorka.

Knížka, která pomáhá

Knížka je výjimečná v tom, že vám udělá radost dvakrát. Poprvé, když si ji přečtete a podruhé, protože její koupí uděláte dobrý skutek. Zakoupením jednoho výtisku přispějete devíti korunami na UNICEF (Dětský fond OSN). Za tento obnos se nakoupí jedna dávka terapeutické výživy Plumpy Nut®, která je určená dětem, které trpí podvýživou. Kolem 40 dávek vede k úplnému uzdravení dítěte. “Jako autorka mám radost, že mohu tuto knihu spojit s nadějí, budoucností a podporou záchrany dětí, které díky na ší pomoci mohou prožít šťastný život,” dodává Bára Fišerová.

Knihu můžete nyní vyhrát!

Pokud byste chtěli soutěžit o výtisk jedné knížky, sledujte instagram Modrykod_official. Soutěž bude ukončena 5. prosince, kdy spolu s autorkou vylosujeme výherce přímo na natáčení seriálu Modrý kód.

Podívejte se na galerii, která celou událost zachycuje.

Báru Fišerovou a její kolegy můžete sledovat v Modrém kódu také online!

Seriál Modrý kód vysílá Prima každé pondělí a středu ve 20.15.

reklama

reklama