Sexuální obtěžování od nezletilého? To si užije Saša v další epizodě seriálu Modrý kód

Saši Růžičkové je sice dost, ale tohle bude moc i na ni. Zažije sexuální harašení, nečekaně od drzého puberťáka. Jak si s ním Saša poradí? Na to se podívejte už teď v předpremiéře seriálu Modrý kód, na kterou se můžete podívat exkluzivně v iPrima Videopůjčovně.
Sašu bude v seriálu Modrý kód obtěžovat pacient
Sašu bude v seriálu Modrý kód obtěžovat pacient
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Z pubertálního pacienta, kterého přiváží na urgent sportovním úrazu se vyklube pěkný ptáček. Protože ho bude ošetřovat zrovna Saša Růžičková, která se klukovi samozřejmě líbí, dojde i na mírné sexuální obtěžování.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (224): Drzý pacient

Drzými řečmi to ale nekončí, mladý pacient se osmělí ještě k daleko větší aktivitě a Sašu dokonce plácne po zadku. A když se Saša ohradí, matka chlapce vyrazí do útoku a začne celou záležitost řešit s vedením nemocnice. Po Saše bude dokonce požadovat omluvu.

Jak to dopadne? Podívejte se na to už nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně:

reklama

reklama