Seznamte se s rubavským URGENTNÍM PŘÍJMEM

Urgentní příjem je tepajícím srdcem rubavské nemocnice. I když má celá nemocnice své dobré časy dávno za sebou, o urgentním příjmu to neplatí.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód - Představení urgentu

reklama

Zásluhou primáře Bojana a jeho diplomatických schopností a styků s důležitými lidmi má rubavský urgentní příjem skvělé přístrojové vybavení, jakým se v hornickém kraji podhůři Krušných hor nemůže pyšnit žádná jiná nemocnice ani oddělení. Právě proto se i mnoho zdravotnických případů, které by se za normálních okolností řešily na vlastních odděleních, se díky skvělému vybavení v Rubavě řeší přímo na urgentu.

Prohlédněte si galerii:

Ani primář Bojan to ale nemá jednoduché. Zejména jeho vztah se starostkou Růžičkovou poměrně "skřípe", a je to právě starostka, která mu neustále vyhrožuje jeho skoncováním v nemocnici. Protože však ale v Rubavě není nikdo jeho kvalit (vedle traumatologie je Bojan také psychiatr), jeho odchod zůstává pouze v hlavě starostky.

První epizodu dramatického lékařského seriálu televize Prima sledujte již tuto sobotu 25. března od 20.15 na Primě!

reklama

reklama