Soutěžte o setkání s herci a návštěvu ateliérů seriálu Modrý kód

Pro všechny fanoušky seriálu Modrý kód máme skvělou zprávu. Přesně 240 z vás dostane příležitost potkat své oblíbené herce a navštívit ateliéry Modrého Kódu. Jak soutěžit?
Citlivý případ v seriálu Modrý kód
Citlivý případ v seriálu Modrý kód
achiv FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Každý týden, po celý měsíc, odhalíme na stránce o pořadu Modrý kód vždy jednu soutěžní otázku a vybereme 60 z vás, kteří v soutěži správně odpovíte. Odpověď na otázku je ukryta v jednom z dílů daného týdne.

Den otevřených dveří seriálu Modrý kód proběhne v pátek 27. 3. 2020

Čas konání akce: 9.00–18.00

Místo konání: ateliéry Praha-Malešice

Modrý kód slaví 3. narozeniny na obrazovce TV Prima a u toho byste rozhodně neměli chybět!

Připravili jsme pro vás den otevřených dveří seriálu Modrý kód, během kterého pro vás máme připravený bohatý program – v doprovodu vašich oblíbených herců ze seriálu Modrý kód se můžete zúčastnit komentované prohlídky seriálových ateliérů, a nahlédnout tak do zákulisí a tajů prostředí Modrého kódu.

Zdarma si budete moci nejen prohlédnout seriálovou nemocnici Rubava, ale můžete také absolvovat dostupná vyšetření – kontrolu znamének, měření tlaku, měření EKG – nebo se naučíte základy první pomoci. Vaše případné dotazy vám na místě zodpoví odborníci z řad lékařů.

V rámci komentované prohlídky ateliérů také navštívíte například maskérnu, kostymérnu nebo rekvizitárnu, tj. místa, kam se běžný divák často nedostane.

Na památku si odnesete domů nejen podpiskarty vašich oblíbených seriálových postav, ale také malý dárek nebo fotografii s herci.

Těšíme se na vás!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!