Srdeční problémy všeho druhu ovládnou Modrý kód

Další díl seriálu Modrý kód bude kromě zajímavých případů, které lékaři na urgentu musí řešit, plný citových kotrmelců. Nebude chybět žárlivost, milostný trojúhelník, ale také návrat „ztraceného“ otce.
Adamovi začíná sestřička Libuška pěkně zatápět
Adamovi začíná sestřička Libuška pěkně zatápět
archit FTV Prima

reklama

Vypadá to, že Adam tentokrát těžce neodhadl objekt svého krátkodobého zájmu. Libuška se nevzdává a do hry tvrdě vstupuje také její žárlivý manžel, který přichází na urgentní příjem a vyzvídá, kdy má Libuška služby. Mery se to nelíbí. Svědkem žárlivého výstupu je i Rasputin a ten pak varuje Adama. Adam ho však přesvědčuje, že s tímhle románkem končí. Podívejte se na ukázku z dílu.

Co se bude dít v Modrém kódu, můžete vidět z ukázky

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (128) - upoutávka

Tajemství Štěpána Slavíka odhalí Prokop

Velké překvapení zažije i Prokop. Úplně náhodou při poskytování první pomoci zjistí, že Štěpán Slavík není až tak úplně tím Panem Dokonalým, jak se hlavně sestřičce Petře prezentuje. A Slavíkovi se rozhodně nelíbí skutečnost, že jeho tajemství Prokop odhalil. Vali chce po Žákovi, aby se k ní co nejrychleji nastěhoval. Viktor Žák má ale stále trochu obavy a klade si podmínky. A na urgentu se nečekaně zjeví i otec sestry Evy, který nemocnice a lékaře a zdravotníky přímo nenávidí.

Vše o Modrém kódu a také jednotlivé epizody můžete sledovat online.

Další epizodu oblíbeného seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí 22. 10. ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!