Středeční Modrý kód přinese nečekané překvapení Prokopovi. Jaké? Dívejte se!

V pondělí 28. října se Modrý kód kvůli svátečnímu programu televize Prima nevysílal. Další epizodu tak můžete sledovat ve středu 30. října od 20.15. Stane se v ní pozoruhodná věc!
Nečekané pochvaly? I o tom může být Modrý kód
Nečekané pochvaly? I o tom může být Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Dopravní nehoda, která nevypadá jako nic vážného, ale vyvrbí se z ní pořádný průšvih a především zranění. Dezorientovaný muž, který zničehonic ztratí na ulici zrak, a zpovykaný boháč. Muž, kterému při sousedském sporu soused přesekne achillovku… To jsou jen některé z případů, které budou muset ve středeční epizodě Modrého kódu řešit lékaři na rubavském urgentu.

Sledujte upoutávku středeční epizody:

Modrý kód (203) - upoutávka
Modrý kód (203) - upoutávka

Mery s Michalem se snaží sžívat s Markétou, jeví se to ale jako stále větší problém. Markéta se totiž rozhodla svého otce a Mery rozeštvat a je ochotná pro to udělat cokoliv. Zpočátku se bude jednat o banality, její drzost se ale bude stupňovat… Problémů už si začíná všímat i okolí Mery. Vali má na věc jasný názor.

Zvláštní vztah v seriálu Modrý kód

Maty a Veronika se pomalu sbližují. I když Veronika Matymu vysvětlila, že není úplně single, ale má partnera v zahraničí, Maty by se vztahu s krásnou lékařkou rozhodně nebránil. Ačkoliv si není zcela jistý tím, jak to vlastně Veronika se svým partnerem má. Maty očekává, že se s ním Veronika rozejde.

Modrý kód (203): Partner na druhém konci světa
Modrý kód (203): Partner na druhém konci světa

Problematičtí VIP

VIP box na rubavském urgentu začíná získávat i díky velké publicitě na známosti. Pro lékaře, kteří na něm operují, to znamená, že se musí mnohdy setkávat i s arogantními pacienty. Jednoho takového budou muset skousnout Prokop se Sašou, za nimiž přijde vysoce hypochondrický pacient přesvědčený o tom, jak moc je nemocný. A protože je také velmi bohatý, je třeba s ním zacházet v rukavičkách. Jak to Saša s Prokopem zvládnou? Zejména Prokop překvapí:

Modrý kód (203): Pochvala od Saši
Modrý kód (203): Pochvala od Saši

Na Modrý kód se podívejte ve středu 30. října od 20.15 na Primě nebo epizodu sledujte již nyní v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně!

reklama

reklama