To musíte vidět: Další průšvih Kamila Prchlíka

Doktor Kamil Prchlík z Modrého kódu opravdu asi víc mluví než skutečně umí. Saša Růžičková ho má plné zuby. Vytočí se proto úplně doběla, když zjistí, že Kamil zase něco zanedbal.
Kamil Prchlík jako lékař za moc nestojí
Kamil Prchlík jako lékař za moc nestojí
archiv FTV Prima

reklama

Doktorka Saša Růžičková je sice jako osobnost komplikovaná a vlastně dost nesnášenlivá a nesnesitelná, jako lékařka je ale výborná. Zároveň si zakládá na tom, že je pečlivá a zkušená diagnostička a operatérka. Cesta k tomu také byla trnitá. O to víc Saša zuří, když vidí, jaký je Kamil Prchlík tlučhuba a neschopný lékař. Bohužel, ostatní kolegové to nevidí – zatím.

Saša Růžičková se nebojí jít si za svým...
Autor: archiv FTV Prima Saša Růžičková se nebojí jít si za svým...

Prchlík zase selže!

Kamil ošetřuje pacientku, která se poranila, když jí vybuchl při vaření tlakový hrnec. Byla naštěstí včas převezena do nemocnice a zdá se, že poranění nebudou vážná. K její smůle ji ale ošetřuje právě Prchlík. A ten opět jako lékař selže!

Exkluzivně: Tohle je lékař na urgentu?!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (174): Tohle je doktor na urgent

Modrý kód sledujte také online.

Další díl Modrého kódu dnes večer, v pondělí 6. 5., ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!