Tomáš Kocman vlastní Stříbrňák. A taky si dělá nároky na veškerou lásku lékařky Lucie

Být úspěšný v kraji jako Rubava, to už vyžaduje nejen notnou dávku talentu, ale i štěstí. A tím vším oplývá Tomáš Kocman, úspěšný podnikatel a zároveň přítel lékařky Lucie Krutinové.
Vašek Vašák jako Tomáš Kocman
Vašek Vašák jako Tomáš Kocman

reklama

Tomáš je přesně ten typ muže, který by se dal nazvat úspěšným. Je majitelem luxusního horského střediska Stříbrný důl, kam se sjíždí smetánka a lyžařská klientela z Čech i zahraničí. Vedle toho má „šťastnou“ rodinu – manželku a dvě děti.

Prohlédněte si galerii:

To mu ovšem je málo, má proto i krásnou, mladou a úspěšnou milenku – MUDr. Lucii Krutinovou, která právě kvůli němu působí na rubavském urgentu. Se svými schopnostmi by mohla kariéru „rozjíždět“ bez problémů kdekoliv jinde, jenže tady je na blízku Tomášovi, a to je to hlavní, o co jí jde. Ani Tomášovi nelze křivdit. S manželkou zůstává kvůli tomu, aby děti měli úplnou rodinu, ale láskou skutečně zahořel k Lucii. Jenže když se nechce ani jednoho vzdát, jak dlouho to bude Lucii bavit?

To se dozvíte v premiérových epizodách nového dramatického seriálu televize Prima z lékařského prostředí Modrý kód! Poprvé již tuto sobotu 25. března od 20.15 v mimořádné předpremiéře!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!