Tomáš Měcháček ze seriálu Modrý kód: Z natáčení rovnou pod kudlu!

Z jednoho špitálu do druhého. Tak vypadala včerejší cesta herce Modrého kódu Tomáše Měcháčka. V sedm ráno měl nástup v seriálové nemocnici Rubava v kostýmu doktora Adama Brejchy, v deset už ale byl v civilu nastoupený ve skutečné nemocnici, kde dnes podstoupí operaci. Coby doktora Adama Brejchu ho můžete sledovat na Primě vždy v pondělí a ve středu ve 20.15 ve vašem oblíbeném seriálu Modrý kód.
Sabina Laurinová a Tomáš Měcháček
Sabina Laurinová a Tomáš Měcháček
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Zatímco jeho kolegové doma pečou chléb, šijí roušky a zvelebují svoje chalupy, sympatický herec Modrého kódu Tomáš Měcháček trávil karanténu s rodinou v maringotce. Jakmile to ale bylo možné, opustil skromnou ubikaci a vyrazil s přáteli trochu si protáhnout nohy. Dva měsíce s minimálním pohybem si ale vybraly svou daň. „Šel jsem si zahrát nohejbal, a to jsem očividně neměl dělat. Praskla mi achilovka,“ vysvětlil v pořadu SHOWTIME na CNN Prima NEWS, proč včera do ateliéru přiskákal o berlích.

Jiří Štěpnička a Tomáš Měcháček
Autor: FTV Prima/ Modrý kód Jiří Štěpnička a Tomáš Měcháček

Z natáčení seriálu Modrý kód rovnou do nemocnice

Z ateliéru pak zamířil rovnou do nemocnice, a tak se ze seriálového lékaře stal rázem pacient. „Jdu na příjem a ve čtvrtek mám operaci. Ale je to rutinní zákrok, už jsem jich dělal několik, je to brnkačka. Doktoři dělali vtípky, že bych si to mohl odoperovat sám, ale to jsem s díky odmítl,“ neztrácí ani při bolesti humor Tomáš Měcháček.

Tomáš Měcháček o berlích
Autor: FTV Prima/ Modrý kód Tomáš Měcháček o berlích

Karanténu si tak herec na rozdíl od svých kolegů, kteří už v natáčení Modrého kódu vesele pokračují, ještě o pár týdnů prodlouží. „Odstěhoval jsem se na maringotku do Krkonoš, která ale nebyla nachystaná pro pobyt páru s ročním dítětem. Byli jsme tam celou tu dobu. Neměli jsme krizi, naopak jsme zjistili, že spolu můžeme i na těch třinácti metrech čtverečních být. Ale také proto, že tam pořád bylo co dělat. Nosil jsem vodu, štípal dříví, něco lovil. Staral jsem se o rodinu. Teď ale budeme spíš jako de Peyrac a Angelika, teď se bude starat moje milá,“ těší se herec.

Natáčení v rouškách: Jiří Štěpnička a Tomáš Měcháček.
Autor: FTV Prima/ Modrý kód Natáčení v rouškách: Jiří Štěpnička a Tomáš Měcháček.

O svém nejbližším osudu má tedy jasno, osud jeho seriálové postavy, doktora Adama Brejchy, mohou diváci Modrého kódu sledovat každé pondělí a středu ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama