Účeloví manželé Vali a Viktor z Modrého kódu tvoří ukázkovou rodinu – alespoň pro nic netušící okolí

Doktorka Vali Slavíčková a doktor Viktor Žák z Modrého kódu se před koncem minulého roku vzali. Potřebovali pro okolí a hlavně pro úřady vytvořit ukázkovou rodinu, a dokázat tak, že si můžou – tedy spíš Vali – osvojit holčičku Denisku z dětského domova. Vali a Viktora spojuje skutečnost, že jsou oba sami s dítětem. Viktor se proto rozhodl Vali pomoc.
Vali a Viktor chtějí Denisku ochránit
Vali a Viktor chtějí Denisku ochránit
archit FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vali Slavíčková je dobrá lékařka se specializací na traumatologii a pediatrii. Je věčně usměvavá, hřejivá a přející. Viktor je sice pomalu stárnoucí, ale pořád ještě hezký muž, který umí být i okouzlující. Oba mají z minulých vztahů dítě. Vali Růženku, jejíhož otce nikdy neprozradila a Viktor malého Vikiho. Viktorova manželka zemřela při porodu. Viktor Žák svoji bolest utápěl v alkoholu a prášcích. Nyní se ale zdá, že vše překonal. Opět je z něj úspěšný anesteziolog, který má na rubavském urgentu své místo.

Deniska nade vše

Vali se snaží dostat do své péče malou Denisku, která vyrůstá v dětském domově, a která kromě chamtivého strýce nemá jiné příbuzné. Je jí jasné, že jako svobodná matka moc šancí nemá. Je proto velmi šťastná, že jí Viktor pomáhá alespoň pro okolí vytvořit rodinu. Dokonce se i vezmou. Připomeňte si díky ukázce, jaké pochybnosti ve Vali hlodaly v souvislostí se svatbou na oko.

Svatba není formalita

Modrý kód (139): Svatba není formalita
Modrý kód (139): Svatba není formalita

Bude tohle vše opravdu úřadům stačit? A dá Denisce hamižný příbuzný už konečně pokoj? Zajímavě bude pokračovat také vztah mezi Vali a Viktorem. Nenechte si ujít premiérové díly Modrého kódu, který sledujte také online.

Modrý kód je zpět od pondělka 14. 1. ve 20.15.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama