Urgentem se opět rozezní výstřely. Zákeřný útočník si vezme jako rukojmí vlastní dceru!

Bezskrupulózní útočník ani nemrkne a jako rukojmí si vezme vlastní dceru, kterou ještě předtím zneužije ke svým záměrům. Snad na urgentním příjmu nikoho nezraní... Dívejte se na seriál Modrý kód ve středu ve 20.15 na Primě!
V seriálu Modrý kód se bude střílet
V seriálu Modrý kód se bude střílet
FTV Prima/ Modrý kód

Muž uprchne z vězení. Při útěku ale zraní dozorce z vězeňské služby, který na něj náhodou narazí. Shodou okolností se právě s tímto mužem střetnou na urgentním příjmu v rolích pacientů. Uprchlého muže zase zraní auto, které jej porazí. V nemocnici se však bude vydávat za někoho jiného, než kým je. Na urgent za ním přichází jeho dcera, kterou do celého případu „namočí“. Jak se ale ukáže, jedná se o recidivistu, který neváhá využít pro svůj vlastní prospěch svou vlastní dceru.

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (229): Útočník na urgentu
Modrý kód (229): Útočník na urgentu

Dospělý syn dozorce, který leží v nemocnici, je nicméně tělesně postižený. Když se o něj pacient nemůže postarat, povinnosti padnou na Prokopa coby ošetřujícího lékaře jeho otce.

Filip se stále vytahuje nad Prokopem, že se mu daří zaujmout Lauru. Filip jí totiž nabídl, že jí rád pomůže založit společnost s ručením omezeným. Podobné „páky“ Prokop nemá. Stejně se mu ale nechce věřit, že by zrovna na tohle Laura zabrala?

Modrý kód (229): Sázka o rande s Laurou
Modrý kód (229): Sázka o rande s Laurou

Rasputin a jeho matka zvažují, jak v rámci jeho léčby postupovat, zda by nebylo lepší přesunout jej do domácího léčení. Jenže Rasputinova matka má oprávněné obavy, že si se svým synem fyzicky nedokáže poradit. Sestřičky z urgentu napadne, že se u Rasputina doma coby výpomoc budou střídat a budou mu pomáhat rehabilitovat.

Jeho stav dost zhorší hejtmanka Růžičková, která ve snaze zalíbit se mu, přijde za Rasputinem s tím, že jej chce ocenit. Nešikovně mu ale naznačí, že pravděpodobně už nikdy nebude operovat. A tím Romana dostane do kolen!

Sledujte upoutávku k epizodě:

Modrý kód (229) - upoutávka
Modrý kód (229) - upoutávka

Mery začíná cítit, že se jí Michal začíná mírně vzdalovat. Rozdíl v jeho chování vidí nejen Mery, ale i Markéta. Jenže co se s Michalem děje? To nikdo netuší.

Vyrážka, horečka a otoky obličeje u mladé ženy vypadají, že nemají příčinu. Jak ale vyplouvají na povrch další symptomy a okolnosti jejího života, ukazuje se, že propadla nebezpečné sektě!

S Vali nemluví ani Růženka, ani Deniska. Nechtějí jí totiž odpustit, že se s Viktorem nepřestěhovala do Prahy. Vydrží Vali tenhle nátlak, nebo holkám podlehne?

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

reklama