Útěky a velké stěhování v Modrém kódu

Rozdílné představy o dalším společném fungování mezi Adamem a Libuškou nabírají na obrátkách. Stejně tak lovestory mezi Slavíkem a Petrou se otáčí nečekaným směrem. A Viktor Žák se stává pomalu ale jistě náhradním tatínkem. V Modrém kódu nebude ani tentokrát nouze o emoce a napětí.
A nová rodina je v Modrém kódu na světě
A nová rodina je v Modrém kódu na světě
archit FTV Prima

reklama

Adam se i nadále snaží vyhýbat sestřičce Libušce, která to nese celé těžce a odmítá pochopit, že jejich krátký románek nebude mít žádné pokračování. Adam už je tak zoufalý, že dokonce žádá Mery, aby mu s Libuškou nedávala službu. Mery mu nakonec vyhoví. Co vás čeká v další epizodě, uvidíte v ukázce.

Ukázka z dalšího pokračování Modrého kódu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (129) - upoutávka

Dochází k velkému stěhování

Štěpán Slavík oznámí Petře, že musí pracovně odjet dlouhodobě do Argentiny. Petru ale požádá, aby jela s ním. Když se to dozví Prokop, řeší znovu dilema, jestli jí nemá  povědět o Slavíkovi pravdu. Viktor Žák se mezitím snaží zabydlet v nové roli náhradního tatínka. Zůstává na něm postarat se celý den o děti, protože má volno. Vali se jejich soužití zamlouvá a chválí si ho před Mery. Nuda nebude ani na operačních sálech. Maty bude řešit případ manželky profesionálního vrhače nožů a Adamovi přivezou zhrouceného učitele.

Modrý kód sledujte také online.

Další pokračování Modrého kódu uvidíte už ve středu 24. 10. ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!