V Modrém kódu se bude hrát na pravdu

Eva se stále vzpamatovává ze smrti otce. Adam pořád nese následky konfliktu se žárlivým manželem. Prokop se rozhodne zabránit Petře v odjezdu do Argentiny za každou cenu. Nenechte si ujít další díl Modrého kódu, ze kterého vám přinášíme ukázku.
Eva se smiřuje se smrtí otce
Eva se smiřuje se smrtí otce
archit FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sestřička Eva je stále v nemocnici na pozorování a snaží se smířit se smrtí svého otce. Maty by jí chtěl nějak pomoc, ale neví jak. Sám si stále vyčítá, že jejího otce nezachránil a cítí se za Evu odpovědný. Adam si stále ještě léčí přeražený nos od Libuščina manžela. Podá si ho také primář Bojan, který mu pohrozí i výpovědí! Podívejte se na ukázku z dalšího pokračování Modrého kódu.

V pokračování Modrého kódu uvidíte

Modrý kód - upoutávka
Modrý kód (131) - upoutávka

Petra se chystá na odjezd se Štěpánem do Argentiny a přichází i se Sabinkou do nemocnice. Obě se před cestou potřebují očkovat. Toho se rozhodne využít Prokop, kterému se její rozhodnutí odjet z Rubavy rozhodně nelíbí. Petře chce otevřít oči a řekne jí, že v životě Štěpána Slavíka rozhodně není jedinou ženou. Její reakce ho ale překvapí, jak se můžete sami podívat.

Pro Štěpána není Petra jediná

Modrý kód (131): Štěpán má manželku
Modrý kód (131): Štěpán má manželku

Štěpánovi se rozhodně nezamlouvá, že o něm Prokop Petře řekne pravdu. Vypraví se proto za Prokopem do nemocnice a rozmluva to není příjemná, jak můžete vidět z ukázky.

Prokope, jsi nula!

Modrý kód (131): Jseš nula
Modrý kód (131): Jseš nula

Modrý kód sledujte také online!

Další pokračování Modrého kódu již ve středu 31. 10. ve 20.15.

Reklama
Reklama