V Modrém kódu se koná svatba Vali a pana Hojera

Konečně došlo na den D! Vali se vdává sa pana Hojera. Ani takto důležitý den ale pro Vali nemůže proběhnout úplně normálně.
Vali se vdává
Vali se vdává
Produkce

reklama

Konečně nastal den D – svatba Vali a pana Hojera! Vali ale znervózňuje jedna věc, a to, že vůbec není nervózní.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (92) - upoutávka

Vypadá to nicméně, že ani takto důležitý milník v životě nemůže pro Vali proběhnout normálně. Svědek nastávajícího novomanžela během obřadu zkolabuje a tím svatbu naruší…

Maty opět v akci

Maty je po operaci odsátí hematomu z mozku. Jeho matka Bíba má ale pocit, jestli návrat do práce neuspěchal. Ale i otec Jiří, nejen Maty, je přesvědčený, že je Maty již zcela v pořádku.

Na urgentní příjem nastupuje nová sestřička Eva. Její nástup ale nebude bezproblémový, všichni na urgentu mají ještě v živé paměti to, jak na žádost svého otce zavolala na lékaře na příjmu policii. Sama ale nemohla nic udělat, je to proto trochu bezpráví.

Zase Havlena!

Na urgent přichází movitý podnikatel Havlena. Má velké bolesti břicha, zvrací. Na vyšetření jej dostane Saša Růžičková. A ani jeden zúčastněný nebude ze „spolupráce“ mít radost.

Zdá se nicméně, že jeho problém nebude pouze to, že se přejedl. Je to mnohem vážnější! Všem vyšetřením se nicméně vzpouzí, ale co je horší, po stanovené diagnóze vyhrožuje, že urgent zažaluje za zanedbání péče!

Jak to celé dopadne? To zjistíte v pondělí ve 20.15 na Primě v Modrém kódu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!