V Modrém kódu se střetne Mery s Ninou. Samozřejmě kvůli Davidovi

Že má Nina o Davida stále zájem, to není pro diváky Modrého kódu žádné tajemství. I přes Davidův odmítavý postoj o tom byla dosud přesvědčená i Mery. Nyní se její obavy potvrdí!
Mery vs Nina: Boj o Davida
Mery vs Nina: Boj o Davida
Produkce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

David momentálně nechodí do práce, aby se dostal z psychického dna. Pro člověka jeho naturelu je ale nicnedělání doma nejhorší možnou alternativou. Vypraví se proto na nelegální automobilový závod trochu se pobavit. Když se stane nehoda, je David ve svém živlu, pomáhá ošetřovat raněné a rovnou s nimi jede i na urgent. Ihned samozřejmě nastupuje do práce.

Modrý kód (99) - upoutávka
Modrý kód (99) - upoutávka

Mery si myslí, že by se měl ještě trochu šetřit a s návratem nesouhlasí, naopak Nina je, jako ostatně vždy, z Davidova chování nadšená. Při konfrontaci Mery a Niny dá Nina Mery jasně najevo, co si o celé situaci a hlavně vztahu Mery a Davida myslí.

Trojúhelník v Modrém kódu

Je jasné, že se ty dva bude snažit rozdělit stůj co stůj a Davida získat jen pro sebe. Zvládnou Mery a David tuto zkoušku?

Také mezi dalšími dvěma lékaři to bude vřít – mezi Sašou a primářem Kodymem. Saša má opět pocit, že je nedoceněná a Filip ji přiděluje jen k banálním případům. Její pocit méněcennosti vyústí v ostrou hádku.

Urgent čekají také samé zajímavé lékařské případy. David odhalí neobvyklou diagnózu u pacientky s nemocným srdcem, Saša bude zase hledat exotiku někde, kde vůbec není.

Modrý kód sledujte ve středu od 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama