V Modrém kódu si zahrála Popelka

V rubavské nemocnici, konkrétně na urgentu, jsou lékaři a zdravotní sestry už zvyklí téměř na vše. Proto Prokopa Hlinku rozhodně nemůže rozhodit jedna temperamentní důchodkyně, která pořád mluví. A ještě s ním i flirtuje!
V Modrém kódu si zahrála i představitelka Popelky Eva Hrušková
V Modrém kódu si zahrála i představitelka Popelky Eva Hrušková
archit FTV Prima

reklama

Doktor Prokop Hlinka společně se sestřičkou Petrou od záchranářů přebírají ráznou důchodkyni Martinu Horovou. Záchranku si zavolala sama, píchalo ji na hrudníku, tak si naordinovala infarkt. Zároveň zahrnula Petru s Prokopem celou lavinou informací, které ze sebe chrlila. A nejde přehlédnout, že tato temperamentní sedmdesátnice s mladým doktorem Hlinkou koketuje. Petra vše s velkým úsměvem pozoruje a královsky se baví. To ještě ale nikdo netuší, jak obrovské překvapení v souvislosti s diagnózou paní Horové na všechny čeká. Podívejte se sami na to, jak moc zvídavá pacientka to je.

Co mi je?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (165): Co mi je

Připadá vám představitelka Martiny Horové povědomá? Energickou dámu si zahrála Eva Hrušková, která se mnoha generacím vryla do paměti jako Popelka ve stejnojmenné televizní pohádce. A jedna perlička na závěr – v Modrém kódu si před časem zahrál take její pohádkový princ Jiří Štědroň.

Podívejte se do fotogalerie.

Sledujte Modrý kód již zítra, ve středu 27. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Nechcete čekat až do středy? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

reklama

reklama