Vali bude v seriálu Modrý kód oponovat významnému politikovi. Vyplatí se jí to?

Ministr obchodu země Togo nebude Vali věřit v jejích profesních zkušenostech. Jeho dcera za to málem zaplatí životem. Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě.
Vali bude operovat v seriálu Modrý kód dceru afrického ministra obchodu
Vali bude operovat v seriálu Modrý kód dceru afrického ministra obchodu
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

V Rubavě se koná velký každoroční happening boje za svobodu, kterého se vedle hejtmanky Růžičkové účastní i ministr obchodu republiky Togo. Jeho dcera Zuna začne mít křeče břicha, a je převezena na urgent, kde se její péče chopí Vali a rychle zjišťuje, že se jedná o zánět slepého střeva. Otec dívky trvá na tom, aby ji Vali neoperovala, ale pouze ji připravela na cestu zpět do Toga k nejlepšímu osobnímu lékaři.

Modrý kód (219): Neberte si nic osobně
Modrý kód (219): Neberte si nic osobně

Vali se to ale vůbec nelíbí, operaci nechce odkládat. Jenže bojovat s politikem, a navíc rodičem pacientky, to není jednoduché. Stav Zuny se začíná zhoršovat…

Podívejte se na upoutávku seriálu Modrý kód:

Modrý kód (219) - upoutávka
Modrý kód (219) - upoutávka

Na urgent přivážejí muže, který se chová podivně – přehlédl obrovský výkop, do něhož spadl. Zároveň muž vypadá trochu jako bezdomovec. Co je s mužem špatně? A podobně zvláštní bude i další pacient, kterého přivážejí se zvracením a pocity na omdlení. Také on působí jako bezdomovec vzhledem k tomu, že obchází a vybírá popelnice. Když ale přichází jeho dcera, lékařům objasňuje, že její otec rozhodně bezdomovec není, právě naopak.

Michal se opět snaží o to, aby mu vykynul kvásek. Mery si z něj legraci nedělá, zato Markéta ano. Ale Michal to odmítá vzdát, a dokonce se zapojuje i do rubavské kváskové skupiny.

Lekce žárlivosti

Maty je naštvaný kvůli tomu, jak příjezd Pavla narušil jeho víkendové plány s Veronikou. Cekově už mu vztah ve trojici nic nedává a Maty přestává konkurenci Pavla zvládat. Je naštvaný, a protože už má tak akorát všeho dost, rozhodne se situaci vyřešit po svém a na víkendový pobyt pozve jinou ženu než Veroniku!

Mrkněte se na to v sestřihu:

Modrý kód (219): Narušené plány s Matym
Modrý kód (219): Narušené plány s Matym

A vztah Veroniky a Pavla zdaleka nebude jediný, který projde lehkou zkouškou. Hodně to víří mezi Prokopem a Sašou od momentu, kdy Prokop odmítl Sašinu nabídku na společný sex. Saša mu to teď při každé příležitosti vrací s arogancí sobě vlastní. Viktor se naopak evidentně snaží víc a víc sblížit se s Vali. Na urgentu to vidí všichni kromě Vali samotné.

Modrý kód (219): Co to Viktor blázní?
Modrý kód (219): Co to Viktor blázní?

Modrý kód sledujte ve středu ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama