Vali má novou zábavu: Online SEZNAMKU!

Kvůli pacientovi s virulentní meningitidou, který jí omylem při vyšetření zakašlal přímo do očí, musela Vali strávit nějaký čas v karanténě na infekčním oddělení, aby se prokázalo, že ji pacient nebezpečným onemocněním nenakazil.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nová zábava Vali

reklama

V izolaci na infekčním byla ale poměrně nuda, tak si nezadaná Vali našla novou zábavu, ryze specifickou pro ženy - projíždění online seznamky!

I když z ní má její kamarádka Lucie legraci, dost možná vzhledem k tomu, jak to "skřípe" mezi ní a jejím ženatým partnerem Tomášem, budou v online seznamce zanedlouho "brouzdat" s Vali obě dvě.

Jak se to celé vyvrbí? Seznámí se Vali s někým, kdo za to bude stát? Nebo čeká na svého vysněného romantického prince? Dívejte se v pondělí od 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Modrý kód!

reklama

reklama