Velká rána nejen pro Viktora! Vali v seriálu Modrý kód končí v Rubavě

Vali je pevnou součástí rubavského urgentu, kde se celoživotně věnuje hlavně malým pacientům. Nyní, kdy od Emy Vlčkové převzala ještě navíc primariát, přestala na péči o holky, a práci zároveň stačit. Jak to Viktor a všichni na urgentu přijmou? Podívejte se na to v pondělí epizodě seriálu Modrý kód, na Primě ve 20.15.
Vali na urgentu v seriálu Modrý kód končí
Vali na urgentu v seriálu Modrý kód končí
achiv FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Být svobodná matka není žádný, zejména pro lékařku, u níž se střídají denní a noční služby. Vali si navíc k své dceři Růžence osvojila ještě Denisku a teď se jí začíná nedostávat času. Sama pracuje v nemocnici, řeší zhoršující se zdravotní stav Růženky, a do toho špatný prospěch Denisky ve škole.

Rozhodne se proto pro zásadní řešení problému – odchází do Prahy. Na místo, kam nejprve odmítla nastoupit, a kam poté nastoupil Viktor. Ten se sice vrátil s tím, že administrativní, a tak trochu špinavá práce není nic pro něho. Právě proto měla Vali problém se Viktorovi se svým plánem svěřit. Jak se budou na její rozhodnutí dívat na urgentu?

Podívejte se na to ve videu ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (240): Vali v Rubavě končí

Jak rozhodnutí Vali přijmou všichni na urgentu, a hlavně Viktor? Dívejte se v pondělí od 20.15 na Primě na Modrý kód.

Laura je na Prokopa v seriálu Modrý kód naštvaná

Prokop a jeho paničky. Laura se v seriálu Modrý kód dozví pravdu o tom, jaký je

reklama

reklama