Velké návraty v Modrém kódu

Modrý kód se po prázdninové pauze definitivně vrátil na obrazovky. A hlavní aktéři se rozhodně nenudí. Zažívají i nečekaná překvapení. Ne vždy se ale jedná o překvapení pozitivní, jak se můžete sami přesvědčit již nyní!
Na scénu opět vstupuje Jindřich Hojer
Na scénu opět vstupuje Jindřich Hojer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Petr Horváthová rozhodně nemá ideální vztahy se svojí matkou, která je nespolehlivá, nezodpovědná. V minulosti vše došlo tak daleko, že zmizela a Petra se musela postarat o svoji mladší sestru Sabinku. A je to tak dodnes. Proto ji nemile zaskočí, když se její matka v Rubavě nečekaně objeví a mluví o tom, že by chtěla vše napravit. Je to ale skutečně tak, nebo jí jde jen o peníze, které Petra a Sabinka zdědily? Podívejte se již nyní na rozhovor matky a dcery Hováthových.

Jsem Tvoje máma!

Modrý kód (187): 187 - Jsem Tvoje máma - lista
Modrý kód (187): 187 - Jsem Tvoje máma

Nečekanou zprávu dostane i Vali Slavíčková, které do života znova vstoupili otec a syn Hojerovi. Zdá se, že to Vali rozhodně není nepříjemné. Viktor Žák opět ukazuje, že neví, co chce. Tváří se, že s Vali být nechce, ale její scházení se s Hojerem mu evidentně vadí. A to ještě neví, že se Hojerovi vracejí do Rubavy na stálo. V ukázce vám přinášíme reakci Vali.

Vracíme se natrvalo

Modrý kód (187): 187 - Vracíme se natrvalo - lista
Modrý kód (187): 187 - Vracíme se natrvalo

Další díl seriálu Modrý kód uvidíte v pondělí ve 20.15.

Reklama
Reklama