Viktor dá Hojerovi v seriálu Modrý kód ránu. Proč? Podívejte se na to v předpremiéře

S Mirkem Hojerem Viktor moc nevychází. Donedávna by bylo pochopitelné, kdyby všichni fandili Hojerovi a Vali, teď se ale Mirek prokáže jako kardinální hajzl. Co provede a proč mu dá Viktor pěstí? Podívejte se na to už teď online v předpremiéře seriálu Modrý kód v iPrima Videopůjčovně.
Opravdu se v seriálu Modrý kód Viktor vrátil k alkoholu?
Opravdu se v seriálu Modrý kód Viktor vrátil k alkoholu?
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Viktor a Vali se sblížili fingovaným manželstvím. Nyní by se ale Vali chtěla provdat za Mirka Hojera, a od Viktora by proto potřebovala vyřešit rozvod. Viktor se ale v tomto ohledu začíná trochu cukat a zdá se, že jeho vztah k Vali možná není čistě jen o přátelství.

Jenže Vali i Hojer už mají jeho naschválů ohledně podpisu rozvodových smluv dost. Když se k tomu připočtou jeho výhrůžky ohledně soudu o adoptovanou Denisku, Mirek se rozhodne jednat. Bohužel tím nejnevhodnějším způsobem…

Podívejte se na video ze seriálu Modrý kód:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (217): Viktor zaútočí na Hojera

Co Hojer Viktorovi provede? Svou roli sehraje osočení z alkoholismu a bohužel i podlý Hojerův čin, který se mu nakonec velmi vymstí… Co konkrétně udělá a proč ho za to Vali opustí? Podívejte se už teď na seriál Modrý kód v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama