Viktor vyhrožuje Vali v seriálu Modrý kód soudem. Kvůli rozvodu a dětem!

Viktor začal mít evidentně problém s rozvodem s Vali. Jako hlavní důvod prezentuje svůj zájem o děti, všichni ale tuší, že za tím bude něco jiného… Co? Tipněte si sami v seriálu Modrý kód ve středu ve 20.15 na Primě.
Viktor bude v seriálu Modrý kod dělat Vali problémy
Viktor bude v seriálu Modrý kod dělat Vali problémy
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Viktor se začíná cukat ohledně rozvodu. Zprvu sice žádný problém neměl, nyní se ale tváří, že má zájem o to vídat se s dětmi, což podle něj není dostatečně zanesené do rozvodové smlouvy. Vali i Hojer začínají tušit, že problém možná bude vězet v něm úplně jiném. Viktor ale začíná vyhrožovat soudem….

Sledujte sestřih ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (215): Viktor se bude soudit
Modrý kód (215): Viktor se bude soudit

Systém včasného varování upozorní na srdeční kolaps pacienta s kardiostimulátorem. Výstrahy fungují dobře, muže včas přiváží sanita na urgentní příjem. Proč ke kolapsu došlo? Protože je vitální senior neustále ve stresu – kvůli ženám! Stíhají ho jeho bývalé i současné partnerky, a něj je toho zkrátka v jeho věku trochu moc. Na druhou stranu, Maty by se od něho v tomto ohledu mohl učit.

Podívejte se na upoutávku k další epizodě:

Modrý kód (215) - upoutávka
Modrý kód (215) - upoutávka

Adam vidí, jak je na tom Milada špatně. Už chápe, že Kláře musí s asistencí při eutanazii pomoci, jakkoliv se jemu samotnému nechce, a k činu se odhodlá. Miladin zdravotní stav se ale tak rapidně zhoršuje, že jeho asistence už možná nebude ani potřeba…

Obří problém na mejdanu

Markéta slaví narozeniny. Protože nechtěla žádný hodnotný narozeninový dárek, ale jen oslavu s kamarádkami, Mery s Michalem se uvolí a večírek jí povolí. Bohužel to nebude nejlepší nápad, na Markétině oslavě totiž po konzumaci alkoholu a neznámých prášků zkolabuje jedna z jejích kamarádek.

I přes riziko průšvihu Markéta zavolá záchranku a o kamarádku se postará, protože se ale rovnou ozve Mery i svému otci, je jasné, že to hladce neproběhne. Oba mají pocit, že narušila jejich důvěru. A co hůř, Michal se dozví, že Markéta a Mery měly jedno společné tajemství, což ho strašlivě naštve. Jaké?

Odpověď najdete ve videu:

Modrý kód (215): Provalený vztah se Sanchezem
Modrý kód (215): Provalený vztah se Sanchezem

Dále budou lékaři na urgentu řešit malou pacientku s bolestmi břicha. Jedná se o slepé střevo, špatnou stravu, nebo snad stres?

To vše uvidíte v další epizodě seriálu Modrý kód, kterou Prima vysílá ve středu ve 20.15. Nebo se na ni podívejte už nyní online v iPrima Videopůjčovně.

reklama

reklama